Web Analytics

Nuk e keni ditur? Ky është kunati i Olta Gixharit

Botuar nga: InfoKosova

Gerta Gixhari ka ndarë me ndjekësit e saj në InstaStory një video ku tregon se partneri i saj Iljaz Labi feston ditëlindjen.

Gerta e surprizoi partnerin edhe me disa fjalë zemre.

“Optimizmi, energjia, kurajo dhe dashuria ku unë mbështetem”, shkruan moderatorja për partnerin e saj.

Por Iljaz Labi, nuk është një emër i panjohur për median dhe drejtësinë shqiptare.

Ai është ish-zv.drejtori i Burgjeve, i akuzuar për korrupsion me tenderat e burgjeve është dënuar me 3 vite burg, në vitin 2018./albeu

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x