Web Analytics
BallinaSHOWBIZNuk e keni parë kurrë, kaq shumë është plakur Antonio i serialit...

Nuk e keni parë kurrë, kaq shumë është plakur Antonio i serialit “Për ty”

Seriali ‘Për ty’, ishte një seri e cila të gjithë shqiptaret e kanë shikuar

Kjo telenovele u komentua shumë, pasi që dy aktoret e njohur me personazhet e tyre kanë për që të rrëmbejnë zemrat e publikut shqiptarë, shkruan InfoKosova.

Aktorët Maria dhe Antonio kanë qenë shumë interesant për publikun kosovar.

Ky serial ka filluar që të transmetohet menjëherë pas luftës në Kosovë.

“InfoKosova” iu sjell disa fotografi të aktorit Antonio teksa shihet me një ndryshim drastik në pamje./InfoKosova/

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit