Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Nuk e kom plan me u ndal” – Çka po paralajmëron kësaj...

“Nuk e kom plan me u ndal” – Çka po paralajmëron kësaj radhe Unikkatil?

Rep-artisti i njohur në trojet shqiptare Unikkatil vazhdon të mbetet njëri nga emrat më të përmendur të shoubizit aktualisht.

Ai para pak ditëve ka publikuar këngën e tij të fundit, kjo këngë titullohet “Po eci” dhe u prit mjaft mirë nga fansat.

E këtë e dëshmojnë edhe shikimet ku brenda një kohe të shkurtër kjo këngë ka arritur mbi dy milionë klikime në kanalin zyrtar në Youtube, e për këtë ka përmes një InstaStory ka reaguar edhe vet reperi.

“Faleminderit! Këtë herë nuk e kom plan me u ndal me kaq”, ishte mbishkrimi i rep-artistit.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit