Nuk e prisnim/ Ky është çifti që shkoj në nominim

‘BBV’ është bërë nominimi i banorëve për këtë javë.

Kësaj radhe dyshja e cila u nominua për sonte janë Dagz dhe Einxhel, që njihen si çifti simpatik i BBV.

Të dy gjatë qëndrimit në shtëpi kanë krijuar simpati të madhe tek fansat.

Ndersa sonte ata kane shkuar ne nominim./Indeksonline/