Nuk është Laureta/ Robert Berishës i bëjnë dedikimin e ndjerë: Faleminderit që më përkëdhel…

Robert Berisha është një personazh mjaft i njohur në showbizzin shqiptar.

Këngëtari bie në sy gjithmonë për spontanitetin dhe shakatë që e karakterizojnë, së fundmi këngëtari ka ndarë në rrjetin e tij social Instagram një foto tepër të veçantë.

Renee, vajza e tij i ka shkruar letrën e parë moderatorit dhe baba Roberti nuk mund të ishte më i emocionuar.

“Babi faleminderit për kujdesin dhe dashurinë që më ofron! Faleminderit që më përkëdhel, përkrah dhe beson në mua. Nuk do të zhgënjej asnjëherë. Të dua pafund! Renee,”-shkruan vajza e Robertit në letër.