Web Analytics
BallinaUncategorizedNuk është plakur fare, kështu duket sot “Zhadja”

Nuk është plakur fare, kështu duket sot “Zhadja”

Ajo edhe sot pas shumë viteve vazhdon të jetë tejet e komentuar.

Bëhet fjalë për aktoren braziliane, Giovanna Antonelli e cila te publiku kosovar u bë e njohur me rolin e Zhades, në serialin Kloni.

Që nga transmetimi i asaj telenovele, ka kaluar shumë kohë dhe aktorët që ishin pjesë e këtij seriali kanë marrë rrugëtime të ndryshme e padyshim që kanë pësuar ndryshim edhe në pamjen.

E aktorja kryesore në Klonin, Zhadja, i është përkushtuar më shumë jetës private, ku rëndësi i ka dhënë familjes së saj e veçanërisht tre fëmijëve të saj.

Ajo poashtu e ka edhe një biznes privat që ka të bëjë me kozmetikë.

Duke qenë se është në fushën e bukurisë, aktorja në fjalë duket gjithmonë bukur./ora

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit