Web Analytics
BallinaSHOWBIZ“Nuk funksionoi”/ Aktorja e njohur turke i jep fund martesës pas 44...

“Nuk funksionoi”/ Aktorja e njohur turke i jep fund martesës pas 44 ditësh

Martesa e aktores së njohur Merve Bolugur dhe muzikantit Mert Aydın, zgjati vetëm 44 ditë.

Ish-çifti të cilët u martuan më 2 tetor, patën disa mosmarrëveshje me njëri tjetrin dhe tashmë kanë nisur procedurat e divorcit.

Aktorja e konfirmoi lajmin nëpërmjet një postimi në InstaStory ku shkroi:

“Nuk funksionoi, faleminderit…

Kjo është jeta…

Fat i mirë për Mert.

Faleminderit për ditët tona të bukura.”

Kjo ishte martesa e dytë e aktores pas ndarjes me këngëtarin Murat Dalkılıç, me të cilin u martua në vitin 2015.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit