Nuk gjeti fatin në Përputhen, Juli tregon a do të marrë nuse nga Kosova

Është një nga personazhet i cili mori vëmendje të madhe në Përputhen, Juli, tashmë ka nisë udhëtimin e tij në Kosovë dhe si duket po e shijon shumë.

Së fundmi ai ishte ftuar në emisionin “Sui Generis” ku rrëfeu detaje nga prapaskenat si dhe për aventurat e tij.

Ndonëse prej disa ditësh është në Kosovë ai thotë se mikpritja është shumë e ngrohtë dhe se po e shijon shume.

I pyetur nga moderatorja se a do të merrte një nuse nga Kosova, përgjigja e tij ishte e habitshme!

Shiko videon: