Nuk humbet kohë, Shakira në kërkim të dashurisë së re

Gerard Pique ndoshta tashmë e di se ai bëri gabimin më të madh të jetës së tij duke tradhtuar Shakirën.

Nëse thashethemet janë të vërteta, lojtari i FC Barcelona nuk ishte besnik ndaj një prej femrave më të bukura në botë, por edhe një prej yjeve më të mëdhenj të popit në historinë e muzikës.

Të famshëm të panumërt e duan atë dhe ky nuk është një sekret i madh.

Mesa duket Shakira ka vendosur ta lërë pas gjithë këtë dhe te fokusohet në të ardhmen, ajo sapo bëri lëvizjen e saj duke ndjekur në Instagram disa nga personazhet më superseksi të Hollywood si Henry Cavill dhe Chris Evans.

Ky i fundit ka filluar ta ndjekë këngëtaren kolumbiane në Instagram menjëherë, këto janë dy nga aktorët më të mëdhenj të Hollivudit që e ndjekin në më pak se 48 orë, këto nuk janë vetëm dyshime pasi ekziston një video e famshme e Henry Cavill ku ai kërkon për Shakirën në një tapet të kuq.

Gerard Pique duhet të nxehet me këtë, por karma do të kthehet gjithmonë.

Deri në këtë moment, as Pique dhe as Shakira nuk janë paraqitur për të trajtuar situatën dhe kjo i jep të gjithë mediave edhe më shumë arsye për të besuar se thashethemet janë të vërteta./iconstyle.al/