Web Analytics

Nuk i heq kurrë nga vetja, ja kush janë dy aksesorët e preferuara të Kidës

Botuar nga: InfoKosova

Kida padiskutim është ndër artistet më të dashura shqiptare, e cila ka tërhequr vëmendjen jo vetëm me zërin, por edhe me pamjen e saj të kuruar.

Së fundmi kemi vënë re që ajo i ka fiksim aksesorët, madje dy prej tyre ia shohim pothuajse në çdo foto.

Bëhet fjalë për një burzylyk të markës Cartier dhe një të Van Cleef, të cilat Kida nuk i heq nga dora.

Besoj mund ta imagjinoni vetë se sa kanë kushtuar…

Shiko fotot:

Të FUNDIT