Nuk i lë vend imagjinatës, Rita Ora superseksi edhe kur mbulohet me baltë

Rita Ora gjithmonë ka treguar figurën e saj perfekte trupore.

Kështu veproi edhe gjatë ditës së sotme, teksa i la pak vend imagjinatës teksa pozoi me bikine të zezë.

 

31 vjeçarja shihet se po shijon pushimet, duke u shfaqur e mbuluar me baltë në një plazh në Hawaii.

“Qëndroni të hidratuar dhe pastroni fëmijët”, shkroi ajo postim./Indeksonline/