Web Analytics

Nuk i ndahet, ish e dashura e Don Xhon-it i dërgon atij mesazh publikisht?

Nga: InfoKosova

Historia midis Don Xhonit dhe Ariana Lirey-t është kthyer në një telenovelë të vërtetë.

Një herë bashkohen, po aq shpejt ndahen.

Kur janë të ndarë sërish i dërgojnë sinjale njëri-tjetrit.

Sidomos modelja ruse, siç ka bërë edhe së fundmi.

Në një Instastory teksa ka treguar se po ‘gdhend’ një tatuazh në trupin e saj, në sfond dëgjohet kënga e artistit ku vetë ajo është protagoniste.

Ndonëse ata nuk janë më bashkë, duket se e kanë të pamundur ta harrojnë njëri-tjetrin.

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Nuk i ndahet, ish e dashura e Don Xhon-it i dërgon atij mesazh publikisht?

Nga: InfoKosova

Historia midis Don Xhonit dhe Ariana Lirey-t është kthyer në një telenovelë të vërtetë.

Një herë bashkohen, po aq shpejt ndahen.

Kur janë të ndarë sërish i dërgojnë sinjale njëri-tjetrit.

Sidomos modelja ruse, siç ka bërë edhe së fundmi.

Në një Instastory teksa ka treguar se po ‘gdhend’ një tatuazh në trupin e saj, në sfond dëgjohet kënga e artistit ku vetë ajo është protagoniste.

Ndonëse ata nuk janë më bashkë, duket se e kanë të pamundur ta harrojnë njëri-tjetrin.

RRJETET SOCIALE

630,393FansaPëlqeje
28,011NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT