Nuk i shkoi me Tean, Bearti fillon ‘shoqërinë’ me Kejvinën

Ish-çifti, Tea dhe Bearti, vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në rrjetet sociale.

Ndarja e tyre bëri bujë në medie dhe dyshja tashmë komentohen për lëvizjen më të vogël, shkruan GazetaBlic.

Mirëpo, ajo se çfarë mori vëmendjen e përcjellesve së fundi ishte ‘shoqëria’ mes Beartit dhe modeles shqiptare, Kejvina Kthellës.

Dyshja kanë filluar të percjellin njëri-tjetrin në rrjetet sociale, kjo bëri që të aludohet se tani ekziston ndonjë raport shoqërorë mes tyre./Blic/