Nuk ia keni idenë sa kushton ora e Cristiano Ronaldos

199 milionë ndjekësit e Cristiano Ronaldos në Instagram, kanë pasur mundësi ta shohin orën e tij të kompanisë ‘TAG Heuer’, ambasador i së cilës kompani është portugezi.

Ora e portugezit e ‘TAG Heuer’ është e llojit ‘Carrera Heuer 02T’, që ka një peshë prej 4,37 karatëve.

Ajo ka rrip me lëkurë krokodili dhe rreth brezit janë të vendosur 68 diamante.

Çmimi i kësaj ore të Ronaldos, është hiq më pak se 57 mijë e 900 euro.