8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Nuk iu shkoi siç e kishin menduar ditën e dasmës, nusja dhe...

Nuk iu shkoi siç e kishin menduar ditën e dasmës, nusja dhe dhëndri përleshen në dhomën e gjumit

Një çift i sapo martuar nuk e kishin pas aspak të lehtë momentin kur hyrën në dhomën e gjumit, shkruan “InfoKosova”.

Është duke qarkulluar nëpër rrjetet socile një video ku një burrë dhe një grua të sapo martuar shfaqen nga dhoma e gjumit duke u rrehur mes veti.

Nuk dihet akoma se çka e çoi çiftin drejt këtij rasti, por pamjet që do t’i shihni tani ju tregojnë se si e “respektojnë” njëri-tjetrin!/InfoKosova/

Shiko Videon:

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Në këto vende të botës, asnjë turist nuk lejohet të shkelë. Arsyet interesante!

Ja disa nga vendet më të njohura dhe misterioze ku askush nuk shkon asnjëherë. Duket se globalizmi i ka dhënë mundësi kujtdo që ka dëshirë...
web
analytics