Nuk ka karantinë për Liam Hamsworth dhe të dashurën e tij, çifti bëjnë ‘surf’ në det

Liam Hamsworth dhe e dashura e tij e re janë në një ‘flluskë’ dashurie të cilën as një pandemi globale s’mund ta shpërthej.

Pasi Australia është kapluar nga paniku i koronavirusit, aktori Hamsworth dhe e dashura 23-vjeçare Gabriella Brooks shkuan për ‘Surf’ në ishullin Philip pranë shtëpisë së 38-vjeçarit duke mos e përfillur rrezikun, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Duke mos treguar shenja stresi, çifti duken mëse të dashuruar ndërsa zhyten nëpër valë së bashku.

Madje çifti u në një moment u kapën duke shkëmbyer puthje teksa notonin me ‘Surfboard’-in e tyre.

“Gabriella e ndihmoi Liam ta besojë atë dhe luajti një rol të rëndësishëm në jetën e tij pas ndarjes nga Cyrus”.

“Ata janë shumë të lumtur së bashku dhe ndihen shumë rehat”.

Ka thënë një burim i afërt me çiftin.