7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Nuk ka kush i ndal: Dardanët marshojnë nëpër rrugët e Çekisë

Nuk ka kush i ndal: Dardanët marshojnë nëpër rrugët e Çekisë

Tifozët Dardanë janë shumë të entuziazmuar.

Loja pritet të filloj në çdo moment dhe ata janë shumë në formë.

Dy tifozë dardanë u sulmuan nga huliganët çekë e serbë në afërsi të stadiumit Doosan Arena në Plzen.

Por ky fakt nuk i pengojë tifozët e Kombëtares sonë që të mos e ndalin atmosferën e jashtëzakonshme festive, pak para takimit, ku fitorja na shpie me të dy këmbët në Euro 2020.

Këngët patriotike, e përkrahjen e madhe të tifozëve kosovarë, i sjellë Indeksonline nëpërmjet fotografive:

608,833FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...
web
analytics