Web Analytics
Ballina“Nuk kam arsye për të jetuar” Babai mbyllet me vajzën në dhomë...

“Nuk kam arsye për të jetuar” Babai mbyllet me vajzën në dhomë dhe i vë flakën shtëpisë, humbin jetën të dy

Janë bërë publike fotot e një 10-vjeçare që humbi jeten pas një zjarri që nisi në shtëpinë e asaj që dyshohet se u shkaktua nga babai i saj.

Paige Bolton humbi jeten në spital pas flakëve në shtëpinë në Cottingham, Hull të Shtunën në mëngjes.

Babai i saj Garry, i cili humbi jeten në vendin e ngjarjes, besohet se ka qëndruar me Paige në një dhomë gjumi para se të fillonte flaka, ka pohuar një mik i tyre.

Garry i kishte dërguar një seri mesazhesh me tekste të çuditshme ’një shoku javët e fundit, duke pranuar se ai nuk kishte asgjë për të jetuar më”.

Shërbimet e urgjencës u thirrën në Wensley Avenue, Cottingham, Hull rreth orës 7.50 të mëngjesit të Shtunën pasi një fqinj raportoi një zjarr afër shtëpisë.

Tani një mik, i cili po vendoste lule në vendin e ngjarjes këtë mëngjes, zbuloi se Garry kishte qenë duke vuajtur javët e fundit.

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit