Engjëllusha Salihu dita ditës po bëhet edhe më e dashur për publikun, shkruan “InfoKosova”.

Engji për fansat e saj të shumtë që i ka, po sjell pamjet më të bukura të vetës së saj.

Sot ishte rregulluar aq bukur, dhe kishte veshur një fustan që i shkonte për trupi, ku me këto pamje ajo tregonte se është duke bërë përgatitjet për xhirimet e fundvitit.

Engji ndryshe njihet si vajza e Shyhrete Behlulit me të cilën shumë shpesh këndojnë bashkë nëpër ahengje të ndryshme familjare brenda dhe jashtë vendit.

E për të gjithë ju që e pëlqeni Engjin, ajo sonte ua dhuroi këto pamje të bukura përmes Instagramit./InfoKosova/