Nuk kishte se si të mungonte kjo pozë e nxehtë sonte nga Arta

Arta Nitaj po vazhdon ta shijoj çdo mement të famës së saj, shkruan “InfoKosova”.

Arta që në publik më shumë njihet si aktorja e “O sa mirë” tani edhe pse është larguar nga ky serial televiziv vendor, po e gëzon një numër të madh të fansave të saj me fotografi të nxehta.

Sonte Arta ka sjell një pamje ku shihet e veshur dhe e rregulluar bukur, por vëmendje merr gjoksi i saj i cili duket se gati po “shpërthen” nga ënjtja./InfoKosova/