Web Analytics
BallinaUncategorizedNuk kursehet Rike Roçi, ua tregon format e saj me këtë veshje

Nuk kursehet Rike Roçi, ua tregon format e saj me këtë veshje

Rike Roçi u bë e njohur nga reality shou “Big Brother Albania”, për të mbetur gjatë në memorien tonë, ajo po di se si ta mbaj vëmendjen e publikut pranë, shkruan “InfoKosova”.

Bukuroshja Roçi ka shumë ndjekës në Instagram, ku për të cilët shpeshherë poston fotografi e video të nxehta.

Edhe fotografia e saj e fundi është e nxehtë si shumë të tjera.

Kësaj radhe Rike ka pozuar vetëm në bikini dhe ka ekspozuar pak më shumë linjat e saj përfekte./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit