Nuk lë vend për dyshime, Loredana sjell foto me bark të fryrë

Loredana Zefi është duke u përfolur për një shtatzëni të dytë.

Dyshimet i sjelli vetë kjo e fundit pasi postoi në instagram një fotografi me njq qift me dy fëmijë një vajzë dhe një djalë.

Mirëpo sot ajo u dha fund dyshimeve.

Pak minuta më parë ajo postoi një fotografi të saj ku e tregonte barkun që nuk po duket aq i sheshtë sic jemi mësuar ta shohim./Infokosova/