“Nuk më ka kënaqur në shtrat”- pasi e la futbollistin e njohur shqiptar modelja fejohet me një italian

Ndarja e modeles, Erjona Sulejmanit me futbollistin e njohur shqiptar, Blerim Xhemaili ishte një ndër ngjarjet më të bujshme, pasi pasoi me një sërë akuzash nga Erjona për ish-partnerin e saj.

Ajo e tha haptazi se Blerimi nuk e kënaqte në shtrat dhe u shpreh e sigurt se çdo partnere futbollisti e kishte një problem të tillë.

Erjona e ka vazhduar jetën e saj, megjithatë percjellesit në rrjetin social “Instagram” e pyesin vazhdimisht për Blerimin, me të cilin ka edhe një djalë.

Tashmë, Erjona është në krahët e protagonistit të “Uomini e donne”, Alessandro Basciano.

Dyshja ka nisur një romancë e cila ka marrë jo pak vëmendje nga mediat italiane, të cilat gjithashtu kanë deklaruar se çifti është fejuar.

Për të pohuar këto lajme, Erjona dhe Alessandro publikuan disa fotografi nga pushimet së bashku, duke konfirmuar për të gjithë fejesën e tyre.

Këto ditë, Erjona dhe Alessandro janë me pushime në Pulia dhe këto pushime ishin rasti më i mirë për të deklaruar fejesën, Alessandro, 32 vjeç, është gjithashtu baba i një djali 5-vjeçar, Nicolò, nga lidhja me Clementina Deriu.

Erjona e mbajti fjalën e saj, pasi tha se nuk do të merrej më kurrë me një futbollist.