“Nuk më knaqte në shtrat”- pasi e la futbollistin Blerim Xhemailn modelja fejohet me një italian

Ndarja e modeles, Erjona Sulejmanit me futbollistin e njohur shqiptar, Blerim Xhemaili ishte një ndër ngjarjet më të bujshme, pasi pasoi me një sërë a.kuzash nga Erjona për ish-partnerin e saj.

Ajo e tha haptazi se Blerimi nuk e kë.naqte në shtrat dhe u shpreh e sigurt se çdo partnere futbollisti e kishte një problem të tillë.

Erjona e ka vazhduar jetën e saj, megjithatë fansat në rrjetin social “Instagram” e pyesin vazhdimisht për Blerimin, me të cilin ka edhe një djalë.

Tashmë, Erjona është në krahët e protagonistit të “Uomini e donne”, Alessandro Basciano.

Cifti ka nisur një romancë e cila ka marrë jo pak vëmendje nga mediat italiane, të cilat gjithashtu kanë deklaruar se çifti është fejuar.

Për të pohuar këto lajme, Erjona dhe Alessandro publikuan disa fotografi nga pushimet së bashku, duke konfirmuar për të gjithë fejesën e tyre.