Web Analytics

Nuk ndalen Lumi dhe Kaderi, publikojnë një tjetër foto në momente intime

Botuar nga: InfoKosova

Lumbardh Salihu dhe Kader Kicaj u njihën brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ata u lidhen brenda asaj shtëpie ndërsa lidhja e tyre po vazhdon si mos më mirë edhe jashtë.

Ka më shumë se një muaj që ka përfunduar BBVK dhe ata po i shohim gjithmonë pranë njëri tjetrit.

Madje Kaderi nuk i kursen as fotot në momente intime me Lumbardhin./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT