Nuk ndalet me provokime! Fjolla Morina vendos dorën tek të pasmet kur pozon

Fjolla Morina është ndër këngëtaret më të përfolura në estradë.

Ajo merr vëmendje me secilin postim që bën.

Njejtë ka ndodhur edhe së fundi.

Këngëtarja ka potuar disa foto nga fotosesioni i realizuar këto ditë dhe në njërën nga imazhet ajo duket tejet provokative teksa ka vendosur dorën në të pasmet e saj të mëdha./InfoKosova/