Web Analytics
BallinaSHOWBIZNuk njihet shumë për publikun, por Bora i bën urimin më të...

Nuk njihet shumë për publikun, por Bora i bën urimin më të bukur kunatit të saj Marios

Binjaket Veshaj padyshim janë nder personazhet me te komentuar ne rrjet.

Aventura e Donald Veshaj ne “Big Brother VIP”, si dhe emisioni “Me lër te flas”, te cilin e
moderon me Romeo Veshajn, ka bere qe dyshja te jete ne titujt kryesor te medias roze.

Mirëpo, ndryshe nga binjaket, vëllai i tyre, Mario Veshaj ka zgjedhur qe jetën e tij ta mbaje
larg vëmendjes se publikut dhe medias.

Pavarësisht zgjedhjes se tij, ditën e stome ai feston ditëlindjen ku nuk ka munguar dhe
urimi publik i vëllait te tij, Romeo Veshaj por dhe e moderatores Bora Zemani.

Teksa Romeo ka postuar një foto ne Instagram ku shihet krah Marios, ai shkruan: “Edhe
100 vjeç.

Me fat jam qe te kam.

Ne seksionin e komenteve, vihet re komenti i Bora Zemanit e cila po ashtu e ka uruar
publikisht Mario Veshajn, vellain e partnerit te saj, Donald Veshaj.

“Edhe 100 me i bukuri i familjes”, shkruan moderatorja.

Shiko komentin:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit