Web Analytics

Nuk përmbahen, Lumbardhi publikon momente intime me Kaderin nga pushimet

Çifti njohur Lumbardhi dhe Kaderi si destinacion të këtij udhëtimi kanë zgjedhur një nga vendet luksoze në jug të Shqipërisë.

Ish fituesi i ‘Big Brother VIP Kosova’ ka ndarë disa fotografi dhe momente të bukura në rrjetet sociale.

Të njëjtit tani po kalojnë çdo çast pranë njëri-tjetrit, duke shijuar edhe disa udhëtime.

Shikojeni pamjet për më shumë./kosovarja

Shiko fotot:

Nga rubrika