Nuk përmbahet Ryva, ekspozon goxha shumë gjoksin

Këngëtarja e njohur kosovare, Ryva Kajtazi, ditëve të fundit po komentohet shumë, jo për muzikën e saj, por për ndryshimet në pamjen e saj të jashtme.

Është e dallueshme, që ajo ka bërë ca ndërhyrje në fytyrën e saj, ani pse ajo ka pranuar se vetëm në hundë ka intervenuar pak.

Ani pse është nënë e dy fëmijëve, Ryva gjithmonë ka punuar shumë me veten e saj që të jetë në formë.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan goxha provokuese, mirëpo me shumë stil.

Në këtë veshja ajo ekspozon me shumë se ç’duhet gjoksin dhe këmbët e saj joshëse. /ora

Shiko foton: