Web Analytics

Nuk po dhez më në muzik, por Tayna merr vendimin e papritur, pas këtij ndryshimi nuk do ta njihni

Botuar nga: InfoKosova

Rep-artistja e njohur nga Prizreni Tayna është aktive në mediat sociale.

Padyshim kur përmendet emri i saj, në mendje na vinë shumë hite të krijuara nga reperja, por vitin e kaluar se kete vite Dafina Zeqiri ishte ajo ne top.

Pasi ajo ka publikuar disa ‘story’ vërehet qartë ndryshimi i saj ku ka bërë mollëzat dhe buzët.

Kujtojmë se artistja është duke punuar për projekti e ri qe ka titulluar “Xhelozia”./kosovarja

Shiko videon:

@doruntina

Xhelozia Coming Soon 🥰☘️

♬ original sound – Tayna

 

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT