Babai i dua Lipës është në stadium ku po luhet loja mes Kosovës e Anglisë.

Dukagjin Lipa nuk ka rezistuar por ka shkuar që ta sheh lojën.

Familja Lipa ka ndjekur nga afër ndeshjen mes Anglisë dhe Kosovës.

Kombëtarja e Kosovës sot është përballur me përfaqësuesen Anglisë ku dhe përfundoi serinë prej 15 ndeshjeve pa disfatë.

Në stadium ishin afro gjashtë mijë tifozë shqiptar për të përkrahur kombëtaren nga afër dhe me ta ishte edhe familja Lipa.

Babai i Duas organizatori i ‘Sunny Hill Festival’ ka publikuar disa imazhe duke u futur në St’Mary të mbështjellë kokë e këmbë me flamuj dhe fanella të Kosovës.