Web Analytics
BallinaNuk u takua me Isa Mustafën, ky është vendi që e vizitoi...

Nuk u takua me Isa Mustafën, ky është vendi që e vizitoi Kurti sot

Albin Kurti sot nuk u takua me Isa Mustafën në përpjekje për arritjen e koalicionit.

Në vend të kësaj, ai bëri homazhe tek var, rezat e dëshmorëve në Gjilan, me rastin e v,ra, sjes së dy dëshmorëve, Rexhep Mala e Nuhi Berisha.

Vetëvendosje përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se Kurti më pas ka bërë vizitë edhe tek familjet Mala e Berisha.

Njoftimi i plotë:

Një delegacion i Lëvizjes VETËVENDOSJE! i prirë nga Kryetari Kurti bën homazhe te va, rrezat e dëshmorëve në Gjilan me rastin e përvjetorit të v, ra, sjes së dy dëshmorëve të kombit, Rexhep Mala dhe Nuhi Berisha.

Po ashtu, Kyetari Kurti së bashku me deputetë të Kuvendit të Kosovës dhe zyrtarë e aktivistë të Qendrës sonë në Gjilan bën vizitë edhe te familjet Mala e Berisha.

Lavdi jetës dhe veprës së dëshmorëve të kombit.

Rrjetet Sociale

630,452FansaPëlqeje
28,208NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit