Nuk ua merë me mend sa euro paguan Morena për një palë çorap

Modelja e njohur, Morena Taraku, bie në sy gjithnjë në veshjen e saj si dhe investimin që bënë për dukjen e saj fizike dhe grimin.

Në fotografitë që publikon në rrjetet sociale padyshim që bien në sy firmat e rrobave të saj dhe po që kushtojnë një shumë goxha të lartë parashë.

Së fundmi ajo ka shpërndarë në InstaStory ku i ka në fokus çorapet e saj duke etiketuar firmën nga i ka porositur e cila është, “QUNTO”.

Ndërsa, në bazë të çmimeve që janë publike në faqen online pamë që një palë çorape si këto që ka mbathur këngëtarja e shumë hiteve, arrijnë shifrën prej, ‘8.95 euro’.

Bukuroshja dallohet se ka një pasuri që e shpenzon më së shumti në garderobën e saj derisa ajo ka një shtëpi luksoze dhe vetura të shtrenjta mbi vete. /Kosovarja/