Nuse për shpi: Adisi e poston Fifin duke i gatuar fli

Adisi dhe Fifi ka muaj që konfirmuan lidhjen e tyre si qift.

Dyshja janë kaq afër njëri tjetrit sa postojnë edhe imazhe në rrjetet sociale pothuajse qdo ditë.

Së fundi, ka qenë Adisi ai që ka postuar një video të këngëtares derisa ajo ka qenë duke gatuar fli, shkruan “Kosovarja”.

Përveç muzikës dhe zërit që e ka brilant, artistja e dëshmoi se është edhe një grua e zonja për shtëpi.