‘Nuse tropoje’, Arjola Demiri shkëlqen në fustan të bardhë!

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Fama e saj preku kulmin si banorë e Big Brother Vip, ku me lojën e saj arriti t’i fitoj zemrat e shumë njerëzve.

Edhe pse nuk arriti natën fianle, Arjola doli fituese nga ky shoë, pasi produksioni ja dhuroi një banesë për të dhe fëmijët e saj në Tiranë.

Tani Arjola po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo mbrëmë ka publikuar disa foto sapo ka dalë nga frizerka, e rregulluar bukur dhe e veshur me fustan të bardhë, Arjola po shkëlqen në pamje./ORAinfo/