Nuses së Dardit po i shpërthen gjoksi në veshje të ngushtë

Ish konkurrenti i emisionit të dashurisë në Kosovë, Its my Love, Dardi, para disa jave i dha fund beqarisë.

Ai e kurorëzoj dashurinë e tij me martës së bashku me vajzën që ia mori zemrën, Agensa, shkruan InfoKosova.

Dardi dhe Agnesa tashmë janë bërë të famshëm.

Ata kanë publikuar një fotografi krahas njeri-tjetrit, por vëmendje e madhe e mori gjoksi i Agneses ku shihet se është duke i shpërthyer./InfoKosova/