Web Analytics
BallinaUncategorizedNusja e Bleros: Puno shumë në qetësi, lerë suksesin të jetë zhurma...

Nusja e Bleros: Puno shumë në qetësi, lerë suksesin të jetë zhurma jote

Modelja e njohur Afrona Dika e ka shtuar aktivitetin në rrjetet sociale pas martesës me këngëtarin e njohur Blero.

Çifti kurorizuan dashurinë e tyre më një ahengë madhështorë me shumë të ftuar.

Ata janë komentuar për detjaet e dasmës, duke u vlerësuar me fjalë të mirë.

Zatën Afrona e pati paralajmëruar se ajo do të ishte dasma e vitit dhe ashtu ndodhi.

E tash pas martesës nuk është që po janë gjithmonë bashkë, kjo për shkak të angazhimeve në karrierën e tyre.

Ama asnjëherë nuk hezitojnë të bëjnë dedikime dashurie për njëri tjetrin.

Afrona krahas imazheve të saj jo rrallë poston edhe thënie motivuese.

Kësaj radhe ka zgjedhur këtë:

“Puno shumë në qetësi, lerë suksesin të jetë zhurma jote”./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit