Nusja e Lumi B mahnit me veshjen në komplete

Shfaqet gjithmonë me shumë stil.

Bashkëshortja e reperit Lumi B komentohet mjaft shumë për veshjen që shumë ndjeklëse të saj e pëlqejnë, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi eshur me komplete.

Dhe po duket mjaft zonjë duke ia theksuar linjat trupore./InfoKosova/