Nusja e Lyrical Son mahnit me stilin e ri

Nusja e këngëtarit Lyrical Son postoi një fotografi të re.

Ajo pozoi bashkë me vajzën në veturë ndërsa vëmendje merrë stili më ndryshe, shkruan InfoKosova.

Ajo shihet me flokë kaqurrela që i kishte mbledhur lartë dhe me syze.

Dhe po i shkojn shumë pasi po duket mjaft bukur./InfoKosova/