Nusja lahet në deti, Mihrija i bënë komentin epik

Është reja më e komentuar e momentit.

Reja e këngëtareve Mihrije e Naim Abazi, po shijon fejesën e saj me Platorin në vendin bregdetar, shkruan InfoKosova.

Ajo ka publikuar një video teksa shihet duke u futur në ujë, derisa vëmendje mori komenti i Mihrijes.

“Ojjjj ( dhe disa emoj tw zemres, kurorës e diamantit etj…)”

Në këtë video Tringa pranoj komente mjaftë të mira./InfoKosova/

Shiko komentin: