Web Analytics
BallinaSHOWBIZNusja nga Llapi mahnitë me kombinimin në veshje

Nusja nga Llapi mahnitë me kombinimin në veshje

Egzona Muqiqi, është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, ajo ka kohë që është martuar me të dhe së bashku kanë tre fëmijë

Çifti në fjalë janë shumë të lumtur, ku secili prej tyre mundohet të i përkushtohet në maksimum familjes.

Ani pse është nënë me kohë të plotë, Egzona është edhe një grua shumë punëtore, ajo e udhëheqë një biznes privat, një butik me veshje elegante për femra.

Duke qenë se është në fushën e modës, Egzona mundohet që edhe në punë të shkojë me shumë stil, ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me shumë stil, e kombinuar me shije, Egzona po duket një zonjë e rëndë në këtë veshje. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit