Web Analytics
BallinaUncategorizedNusja shkon në dasmën e saj me autobus

Nusja shkon në dasmën e saj me autobus

Një nuse në Britani të Madhe mori autobusin së bashku me disa familjarë për të shkuar në dasmën e saj.

Yvonne Gorman mori transportin publik me shoqërueset e saj, babin dhe disa anëtarë të familjes.

34 vjeçarja dhe 13 mysafirët e saj u bënë hit në rrjetet sociale për shkak të udhëtimit të pazakontë.

Pasagjerët e tjerë të autobusit shikuan të habitur përderisa nusja hipi në autobus për të shkuar në vendin ku do mbahej dasma e saj.

Shiko Fotot:

Rrjetet Sociale

630,821FansaPëlqeje
28,187NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit