8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Nxehet keq Adea Pula ua tregon të pasmet e formësuara në këtë...

Nxehet keq Adea Pula ua tregon të pasmet e formësuara në këtë mënyrë

Adea Pula si shumica e bukurosheve tjera ka vendos që këtë verë të na tregoj shumë më shumë nga trupi dhe linjat e saj, shkruan “InfoKosova”.

Adea që dikur këndonte për fëmijë tani është rritur e bërë një goxha femër.

Madje ajo ka asete të lakmueshme të cilat shumë shpesh ka filluar që t’i ekspozoj pa pikë frenimi.

Të fundit janë disa pamje që ajo po na i servon në rrjetet sociale, e që shihet se është në pushime duke u kënaqur.

Adea në këto fotografi shihet se po i reklamon të pasmet e saj të formësuara pak si shumë, duke e bërë të njëjtën pozë në disa vende të ndryshme dhe me veshje të ndryshme.

Por që vërtetë po duket shumë joshëse dhe bukur./InfoKosova/

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

web
analytics