“O kuku çka më bone ti mu”, reagimi epik i Dj PM pasi e puthi Sarah në buzë

Tanimë është dhënë puthja e parë në Big Brother VIP, mes Dj PM dhe Sarah Berishës.

Gjatë ditës së djeshme dyshja debatuan ashpër mes vete, derisa në orët e para të mëngjesit ata kanë sqaruar çdo gjë mes tyre.

Derisa Sarah ishte shtrirë tek krevati i saj, Dj PM e përqafon dhe blogerja shqiptare e tërheq dhe e puth në buzë.

Pas kësaj, Dj PM mbetet i habitur me atë veprim të blogeres shqiptare.

O kuku çka m’bone ti mu”, dëgjohet duke thënë Dj kosovar./Reporteri