Web Analytics

“O ta ha zemrën”, Lumbardhi e puth në faqe dhe ia prek buzët Kaderit

Botuar nga: InfoKosova

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Kader Kicaj dhe Lumbardh Salihu janë parë sot shumë të afërt.

Derisa ishin në dhomën e gjumin, dyshja po diskutonin mbi krevat të shtrirë.

Në një moment, Lumbardhi i thotë Kaderit “o ta ha zemrën” e më pas e pyet ‘a të puthi pak”.

Lumi më pas puth Kaderin në faqe dhe ia prek buzët me dorë.

Mbetët të shihet se a do të lind diçka më shumë mes dyshes apo vetëm shoqëri.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT