‘O virus, unë ta fus’ Shqiptarja lan duart dhe sfidon hapur Koronavirusin

Në një kohë kur Shqipëria po përballet me frikën e përhapjes së Coronavirusit, në rrjetet sociale nuk mungojnë fotot dhe videot që “këshillojnë” qytetarët lidhur me masat që duhet të marrin.

Teksa mjekët dhe ekspertët këshillojnë larjen e duarve dhe dezinfektimin e tyre, një zonjë po bëhet hit në internet lidhur me mënyrën se si e bën këtë gjë.

Mos e humbisni videon e mëposhtme…

KoronaVirusi

Ja si ti pastroni duart për t'ju shmangur KoronaVirusit… 🤣🤣

Gepostet von InfoKosova am Dienstag, 10. März 2020