Ofendon pasagjerët me ngjyrë, e shtrijnë përtokë me një të goditur

Një video është bërë virale në rrjetet sociale për shkak të përmbajtjes së saj.

Një person i bardhë, është filmuar teksa ka ofenduar me fraza raciste një grup pasagjerësh me ngjyrë në metronë e Londrës.

“Kjo është shtëpia ime, duhet të largoheni dhe jeni më pak se ne, jeni kafshë”, ka thënë burri.

Kur metroja është ndalur, dhe personat e ofenduar po zbrisnin, një nga ata e ka goditur me gr.usht duke e lënë pa ndjenja, ndërsa pasagjerët e tjerë kanë filluar të duartrokasin.

Video është filmuar nga një person që ndodhej në metro dhe është publikuar në rrjetet sociale.

Më poshtë pamjet:

RACISTS IN A LONDON UNDERGROUND TRAIN WHO GOT KNOCKED OUT COLD BY A YOUTH.😁

Gepostet von VIPa Klips am Freitag, 21. August 2020