Ola befason fansat me ndryshimin e madh tek vetja

Konkurrentja Ola, ditë më parë ishte e përfolur në media rozë, pasi që i kishte dhënë fund lidhjes me ish konkurrentin Murati.

Ajo në një interviste deklaroj se nuk është më me Muratin dhe se që të dy vazhdojnë jetën në drejtime të kundërta, shkruan InfoKosova.

Në një video të publikuar sot, Ola ka habitur fansat e saj.

Zgjatja e flokëve dhe një grim perfekt e bënë shumë më ndryshe Olen na c ‘jemi mësuar ta shohim./InfoKosova/