Ola fokuson të pasmet bombë në bikini

Ola kohëve të fundit është rikthyer në qendër të mediave rozë.

Shkaku i krejt kësaj është ndarja nga ish konkurrenti tjetër Murati, shkruan InfoKosova.

Në rrjete sociale Ola vjen gjithmonë atraktive dhe unike.

Por sot ajo habit me të pasmet bombë në bikini./InfoKosova/