Web Analytics
BallinaSHOWBIZOlsa dhe Donaldi përpos veshjes së njejtë kanë një të përbashkët shumë...

Olsa dhe Donaldi përpos veshjes së njejtë kanë një të përbashkët shumë të rëndesishme

Olsa Muhameti ka qenë sot e ftuar tek binjakët Romeo dhe Donald Veshaj.

Edhe pse “Përputhen” e ka tashmë prezantuesen e saj, Ori Nebijajn, Olsa ka zgjedhur të shkojë vetë e ftuar në program dhe pas saj direkt në intervistë ishte opinionisti, Arjan Konomi.

Megjithatë Olsa nuk mund mos të përmendte në program edhe Borën.

Kur Romeo tha se ajo dhe Donaldi ishin veshur të dy njëlloj, ajo u shpreh se përveç kësaj rastësisë në look ajo dhe Donaldi kishin dhe një tjetër të përbashkët, Borën./kryefjala

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit